ESKİŞEHİR/MİHALGAZİ İLÇESİ/ALPAGUT BELDESİ TANITIM SİTESİ/ ANA SAYFA »
İletişim »
Alpagut`a Ulaşım »
DOST LİNKLER »
Mustafa SUNA (DALLI MUSTAFA)`dan »
ALPAGUT VE ALPAGUT"LULARDAN HABERLER.. »
A.S.Y.A.D. »
ALPAGUTSPOR: »
FOTOĞRAF ALBÜMÜMÜZ HAKKINDA »
MÜLKİ-İDARİ VE COĞRAFİ KONUM »
ALPAGUT BELDESİNDE GÖREV YAPAN MUHTARLAR VE BELEDİYE BAŞKANLARI: »
ALPAGUT BELDESİ; MAHALLE, CADDE VE SOKAK İSİMLERİ »
ALPAGUT BELDESİ KISA TARİHİ »
BİLİNEN SÜLALELER VE SOYADLARI: »
ALPAGUT BELDESİNDE BULUNAN RESMİ KURUMLAR VE KISA TARİHÇELERİ(FOTOĞRAFLARLA) »
GEÇMİŞTE VE GÜNÜMÜZDE ORTAK KULLANIMA AÇIK TESİSLER(FOTOĞRAFLARLA) »
ALPAGUT ARAZİ SULAMASI VE DÖNEMLERİ »
TÖRENLERİ »
ALPAGUT MERKEZ VE SAHASINDA BULUNAN TARİHİ YERLER VE ESERLER(FOTOĞRAFLARLA) »
BİR KISMI HALEN KULLANILAN OTANTİK EŞYALAR »
ALPAGUT ARAZİ DAĞILIMI »
ALPAGUT SINIRLARI İÇİNDE TARLA-BAHÇE VE BAĞ GRUBU MEVKİ İSİMLERİ »
ALPAGUT DAĞ YOLU VE DAĞ GRUBU MEVKİ İSİMLERİ »
ALPAGUT SINIRLARI İÇİNDE; YERLEŞİM ALANI DIŞINDAKİ ÇEŞMELER(FOTOĞRAFLARLA) »
BELDE`DE KULLANILAN İLENÇ VE BED-DUA DEYİMLERİ »
ÖZLÜ SÖZLERİ: »
»
DALLI MUSTAFA"NIN "ALPAGUT" KONULU ŞİİRLERİ: »
ALPAGUT KÜLTÜRÜNE ÖZEL TÜRKÜ VE İLAHİ SÖZLERİ: »
ALPAGUT BELDESİNDE YETİŞTİRİLEN MEYVELER VE FOTOĞRAFLARI: »
ALPAGUT BELDESİ`NDE YETİŞTİRİLEN SEBZELER VE FOTOĞRAFLARI »
BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZE YÜCE ALLAH`TAN RAHMET, TÜM MİLLETİMİZE VE YAKINLARINA BAŞ-SAĞLIĞI DİLİYORUZ... »
YAŞANMIŞ ALPAGUT HİKAYELERİ: »
MERHûM VE MERHûME ALPAGUTLU"LARA BİR FÂTİHA OKUYALIM...(MEZARLIK KİTABE LİNKLERİ)GÜNCELLEME: 29 EKİM 2012 »
»
»
»
(ESYO)ESKİŞEHİR SİVİL YEREL OLUŞUM DUYURULARI »
ÂMATLARIN (AHMETLER) HOCA DİYE BİLİNEN HACI HASAN EFENDİ: »
»
Alpagut.org Mail Grubu »
Ziyaretci Sayısı : 291960

alpagut.org sitesinin yapım ve tüm yayın masrafları 2005 yılından bu yana Mustafa SUNA(DALLI MUSTAFA) tarafından karşılanmaktadır. alpagut.org adı Mustafa SUNA adına tescillidir..>

 

ALPAGUT VE ALPAGUTLU"LARDAN 2008 YILI HABERLERİ:

* Mehmet AŞICI (belediyeci) (08.01.2008 15:09:04)

Beldemiz halkından rahmetli Oruç Dayının (Mehmet İNCE) eşi İsmahan İNCE (Saniye yenge) 08 Ocak 2008 Salı günü Eskişehir’de vefat etmiş olup, cenazesi aynı gün öğle namazını müteakip Alpagut mezarlığına

*ASYAD MESAJINDAN (10.01.2008 16:18:14)

Mehmet ÇAKIRLI`nın (Küçük Çakra Mehmet) Babası Ali ÇAKIRLI (Büyük Çakra Ali Dayı) vefat etmiş, 10 Ocak 2008 Tarih Öğle namazını müteakip Alpagut Belde mezarlığına defnedilmiştir. ( Çakra Ali Dayı`ya Allah`tan rahmet dileriz. Kendisinin Yukarı Kahve Önünde Gosgos Alirıza Dayı ile beraber çekilmiş resimleri Sitemiz Fotoğraf Albübümüzde mevcuttur. İnşaAllah Sitemiz yaşadığı müddetçe O da Yukarı kahve önünde her zaman oturduğu yerde oturmaya devam edecektir. M.SUNA)

*ASYAD (13.02.2008 15:26:48)

Merhûm İbrahim ALTINEL`in (Sarı İbrahim`in) Alpagut Beldesinde cumartesi akşamı (16.02.2008) yemekli mevlüdü vardır. Tüm halkımız davetlidir.

*Mustafa SUNA

Rahmetli Hüseyin YÜCEL(Hüseyin Çavuş) Mehmet YÜCEL "in işlemiş olduğu cinayetin Eskişehir İki Eylül Gazetesinde yayınlanan haberi:

Rüyasında gördü cinayet işledi

Eskişehir"de boşanmasına neden oldukları gerekçesiyle annesi ile ablasını bıçakla öldürüp, ağabeylerini yaraladığı öne sürülen kişinin yargılanmasına başlandı.

Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada tutuklu sanık Mehmet Yücel (38), ağabeyleri Ali Rıza ve Ali İhsan Yücel ile yeğeni Sevim Yücel hazır bulundu.
Mahkeme heyeti, savcının iddianameyi okumasının ardından tutuklu sanık Yücel`den savunma yapmasını istedi.
Olaydan 3 ay önce geçimsizlik nedeniyle anlaşamadığı eşi Nilüfer"den mahkeme kararıyla boşandığını belirten Yücel, anne ve ablasının, eşiyle arasının bozulması için büyü yaptıklarını duyduğunu iddia etti.
Olayın aniden geliştiğini ifade eden Yücel, şöyle konuştu:

"O gece annem, ablam, 3 çocuğum ve ben aynı odada yattık. Herkes uyuyordu. Mutfaktan bıçağı aldım. Cinnet getirdim. Annemi bıçaklayan benim. Gerisini hatırlamıyorum."
Mehmet Yücel"in ağabeyi Ali İhsan Yücel de, kardeşi Mehmet Yücel"in dini yönü kuvvetli biri olduğunu belirterek, boşandığı eşi ile zaman-zaman sorun yaşadığını bildirdi.

-RÜYA GÖRMÜŞ-

Annesinin, kardeşi Mehmet Yücel ve eşine yol gösterici mahiyette konuşmalar yaptığını ifade eden Ali İhsan Yücel, şöyle konuştu:
"Ablam bu işlere hiç karışmazdı. O gece kardeşim kendinden geçmişti. Ne yaptığını bilmiyordu. Ablamın yaralı olarak üst kattaki evime gelmesiyle olayı öğrendim. Kardeşim askerliğini Mardin`de yapmıştı. Terör örgütüne yönelik birçok operasyona katılmıştı. Askerden gelince davranışlarında değişiklik görüldü. Cezaevinde ziyaret ettiğimde İzmir"de rüya gördüğünü, rüyasında annemi bıçakladığını söyledi. Olay gecesi yatsı namazından sonra eve gelip bıçağı saklamış. Annem bıçağı aramış ama kardeşim yerini söylememiş."
Mehmet Yücel"in diğer ağabeyi Ali Rıza Yücel de, olayın kardeşi Ali İhsan"ın anlattığı gibi olduğunu bildirdi.
Tanık olarak dinlenin Mehmet Yücel"in yeğeni Sevim Yücel, halası Sevinç Yücel"in (48) yaralı olarak eve gelmesiyle olaydan haberdar olduklarını belirterek, "Halam (koşun Mehmet annemi öldürüyor" dedi. Olaydan 1 saat kadar önce o evdeydim. Amcam Mehmet ile sohbet ettik. Anormal bir durumu yoktu" dedi.
Tutuklu sanık Mehmet Yücel, mahkeme başkanının İzmir"de gördüğünü rüyayı anlatmasını istemesi üzerine, "Ağabeyim Ali İhsan Yücel"in anlattıkları doğrudur. Rüyamda kendimi annemi bıçaklarken görmüştüm" dedi.
Mahkeme heyeti tutuklu sanık Mehmet Yücel"in akli durumunun yerinde olup olmadığının belirlenmesi için rapor düzenlenmesine ve olay gecesi evde bulunan Mehmet Yücel"in kızı Aydagül Yücel"in de tanık olarak dinlenmesine karar verdi.
Kamyon şoförü Mehmet Yücel, 20 Kasım 2007"de boşanmasına neden olduğu iddiasıyla Sütlüce Mahallesi Eğitimciler Caddesi"nde oturan annesi Ayşe Yücel ile ablası Sevinç Yücel"i bıçaklayarak öldürmüş, kendisine müdahale eden ağabeyleri Ali İhsan ve Ali Rıza Yücel"i yaralamıştı. Mehmet Yücel, sorgusunun ardından tutuklanmıştı.

*ALPAGUTLULAR SOSYAL KÜLTÜREL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU (ESKİŞEHİR İKİ EYLÜL GAZETESİNDEN NAKLEN):

Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı 6 Nisan 2008 Pazar günü saat 14:00`de derneğimizin lokalinde aşağıdaki gündemle yapılacaktır. 6 Nisan 2008 günü çoğunluk sağlanamadığı taktirde genel kurul toplantısı 13 Nisan 2008 Pazar günü aynı yer ve saatte aşağıdaki gündemle yapılacaktır.

GENEL KURUL TOPLANTI GÜNDEMİ:
1.Açılış
2.Saygı duruşu
3.Divanın oluşumu
4.Faaliyet, hesap ve denetleme raporlarının okunması ve ibrası
5.Değişen dernekler mevzuatına uygun olarak hazırlanan yeni dernek tüzüğünün onaylanması
6.Yönetim ve denetleme kurullarının seçimi
7.Gelecek dönemin bütçesi ve faaliyet programının onaylanması
8.Dilek ve temenniler
9.Kapanış

*Mehmet AŞICI (belediyeci) (31.03.2008 14:51:05)

Baharın rengarenk çiçeklerle bezediği Alpagut beldemizden "Kutsal Topraklar"a "Umre" ziyaretleri geçen hafta başladı. Bu yıl beldemizden ilk kafile olarak İrfan AKKAR-Ayşe AKKAR, Veli SORGUN-Zeliha SORGUN, H.Hüseyin KESKİN-Zeynep KESKİN ve Fadime GÜNER Umre ziyareti için "Arabistan"a uğurlandı. İkinci kafile olarak İbrahim ARSLAN-Ayşe ARSLAN, Hüseyin ÖZTÜRK-Ayşe ÖZTÜRK ve Mehmet KABAK bu gün saat 16.00’da yolculuğa çıkacaklar. Mehmet BALCI (Balcı Dayı) ise Cumartesi günü "Arabistan"a uğurlanmıştı.

*Mehmet AŞICI (belediyeci) (16.04.2008 10:32:22) Kupkuru Çölleri Cennetlere Çeviren “O” Eşsiz Gül’ ün (s.a.v) hatırasına, 19 Nisan 2008 Cumartesi günü saat 20.00’de Alpagut Beldemizde Kutlu Doğum Programı tertip edilecektir. Programdan önce saat 17.00’de Yemek verilecek olup, programa kadar devam edecektir. Herkes davetlidir…

*ASYAD TOPLU "MESAJI" (29.04.2008 18:13:40) Mustafa ELEVLİ`nin Oğlu Ahmet ELEVLİ` nin 4 mayıs pazar günü s. 11.00 de düğünü vardır. 3 mayıs akşamı kına gecisi. Düğün evi: Esentepe Mah. Aktaş Sokak. Esk.

*MUSTAFA "BOZKURT" (01.05.2008 20:44:24) 7-8 HAZİRAN 2008 TARİHİNDE OĞLUM MEHMET BOZKURT`UN SÜNNET DÜĞÜNÜNDE SİZLERİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ. yeşiltepe mh. karaöz sk. 17-A ESKİŞEHİR

*ASYAD "MESAJI" (09.05.2008 19:47:09) Mehmet Oğlu Ayhan BOZKURT`un kına gecesi 10 mayıs 2008 cumartesi akşamı; Esentepe Mah. Kozan Sokak ta. 11 mayıs pazar günü saat 11.00 de gelin alıcı. Saat 13.00 te yemek ve düğün.

*MUSTAFA SUNA (30.05.2008 21:16:06)

İbrahim "YILMAZ"ın (Saleh ibrahim) Oğulları; Mehmet, Seyhan ve Emirhan`ın; 1 Haziran 2008 tarihinde, Alpagut Beldesi`nde sünnet düğünleri var. 31 Mayıs akşamı S. 20.00 kına gecesi. Pazar günü S. 12.00 mevlüt ve yemek.

* MUSTAFA SUNA (23.06.2008 17:31:46) Beldemizden resim ve haber geçen (Belediyeci) Mehmet AŞICI Kardeşimiz ağaçtan düşmüş ve kolu kırılmıştır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletir; acil şifalar dileriz.

* Niyazi EKŞİ (20.06.2008 10:56:52) Merhum Burhan Ekşi`nin oğlu Niyazi. Oğlum Burhanın 21 ve 22 haziran daki sünnet törenine tüm halkımız davetlidir.

*MUSTAFA SUNA (24.06.2008 21:19:16)

Alpagut`ta yaz tarımsal faaliyetleri tüm hızıyla devam etmekte. Bir yandan da, özellikle dışarıda yaşayan Alpagut`lularca Baba ocağı olan evlerin badanaları yapılmakta, ev yaygıları; halılar, kilimler, perdeler yıkanmakta. Diğer bir husus; Alpagut tarımı çok hızlı bir değişim geçirmekle beraber doğallığını da korumakta. Resimlerimizde de görüleceği gibi, tarım arazilerinde seralaşma hızla artmakta. Damlama sulama sistemleri bu seralarda kullanılmakta. Yine, yıllar önce yapılan ve artık cevap veremez hale gelen Belde su ve kanalizasyon alt yapı yenileme çalışmaları neredeyse bitmek üzere. Bu alt yapı çalışmaları sırasında, daha önce olmayan yangın söndürme alt yapısı da döşenmekte. Bütün emeği geçenlere alpagut.org olarak teşekkür ederiz.
Yaz bereketi meyvelere de yansımış; Baba ocaklarını yıllar-yılı ziyaret etmeyen Alpagut"lu dostlarımızı bu yaz Alpagut"umuza; Alpagut"un değişim sürecini izlemeye bekleriz. .( M.SUNA)

* MUSTAFA SUNA (27.06.2008 11:52:46)

*Mustafa TUNÇ(Hafız Havsal Mustafa)`un Kızı Nimet ile Ali ERDOĞAN (Arif Ali)`ın Oğlu Faruk evleniyorlar. 27 haziran 2008 Cuma günü öğleyin yemek. Cumartesi akşamı kına gecesi. Pazar günü gelin alıcı. Düğün Alpagut Beldesinde.

*Yusuf KABAK(Mayet Yusuf)`ın Kızı Melike ile, İbrahim ÇAKIRLI(Şükrü İbrahim)`nın Oğlu Ayhan evleniyorlar. 5 Temmuz 2008 Cumartesi akşamı saat 19.30 kına gecesi ve kız evi yemeği. 6 Temmuz pazar günü saat 12 de oğlan evi yemeği. Gelin alıcı aynı gün saat 17.00 da (İkindi namazını müteakip). Düğün Alpagut Beldesinde.

*Ramazan ÖZTÜRK(Mustak Ramazan)`ün Oğlu Eren`in; Eskişehir, Sütlüce Mahallesi Emirganlılar Sokak. adresinde sünnet düğünü var. 5 Temmuz 2008 Cumartesi Akşamı Bayanlara Kına Gecesi. 6 Temmuz Pazar günü saat 11.30 da mevlüt ve müteakiben yemek. (Evlenen kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar; sünnet olan kardeşimize de büyük düğününe kavuşmayı niyaz ederiz. M.SUNA)

*MUSTAFA SUNA (09.07.2008 09:39:55)

*Mehmet GEZEN("Operatör" diye bilinen Tevfik Mehmet) 24 Haziran Salı Günü vefat etmiş ve Alpagut mezarlığına defnedilmiştir. (Mehmet Ağabeyimize Yüce Allah"tan mağfiret dileriz.)

*Mustafa KABAK( Mayet Mustafa)`ın Kızı Emine ile, Mustafa AKKAR( Kabak Mustafa)`ın Oğlu Mehmet AKKAR evleniyorlar: 12 Temmuz 2008 Cumartesi günü kına gecesi. 13 Temmuz 2008 Pazar günü S. 12.00 de yemek. S. 17.00 de gelin alıcı(İkindi namazını müteakip). Düğün Alpagut Beldesi`nde. (Evlenen gençlerimize ömür boyu mutluluklar niyaz ederiz.) *MUSTAFA SUNA (17.07.2008 19:21:41)

Recep EVRENSEL(Urşan Recep), Kızı Zübeyde` yi evlendiriyor. Kız evi kına: 18.07.2008 Cuma günü Saat 19.00 da. Gelin alma: 20.07.2008 Pazar günü saat 10.30 da. Adres: Esentepe Mah.Güneşli Sokak. ESKİŞEHİR.

* LÜTFİ ÖREN (16.07.2008 17:04:33)

Alpagut İlköğretimokulu Memuru arkadaşımız Ali KESKİN"in Oğlu Kerem KESKİN"in, bu hafta 19-20 Temmuz 2008 tarihinde Sünnet düğünü vardır. Bütün sevenleri davetlidir; ayrıca Belediye Otobüsü 20 Temmuz Pazar günü saat sabah 10.00 da Eskişehir den ücretsiz olarak Alpagutlular (ASYAD) Lokalinin önünden hareket edecektir ve dönüşü vardır. Sünnete gelmek isteyenlere duyrulur.

*ASYAD MESAJINDAN (08.08.2008 17:06:14)

DURNA KUYUMCULUK, 09 Ağustos Cumartei Günü, B.E.Y. BEBE DÜNYASI Mağazalarının açılışını yapıyor. Adres: Köprübaşı Cad. No:46 ESKİŞEHİR.

*MUSTAFA SUNA (08.08.2008 17:00:43)

Mehmet ALTINEL (Sarı Mehmet)"in Oğulları Burak ile İbrahim"in Alpagut"ta sünnet düğünleri var. 09 Ağustos 2008 Cumartesi Akşamı Kına Gecesi. 10 Ağustos 2008 Pazar günü S.12.00 de Sünnet ve yemek.

*Mehmet AŞICI (belediyeci) (12.08.2008 16:48:53)

Halkımızın katkılarıyla Beldemizde bu yıl 7. si düzenlenecek olan “AHMETLER HOCA’YI ANMA VE ŞÜKÜR DUASI” (ARŞİV FOTOĞRAFLARI) programı 17 Ağustos 2008 Pazar günü yapılacaktır. Çevre köyler, beldeler ve şehirde gerekli yerlere ilan asılmış olup, herkes davetlidir. (Not: 17 Ağustos Pazar Günü Eskişehir ASYAD Lokali önünden Saat 08.00 den itibaren Alpagut"a ücretsiz otobüs servisi vardır. Saat 11.00 de otobüs seferleri sona erecektir. M. SUNA)

*MUSTAFA SUNA (16.08.2008 16:44:43)

Ahmet YAŞAR (Bekir Ahmet)`ın Oğlu Ensar`ın Alpagut Beldesi"nde Sünnet Düğünü var: 23 Ağustos 2008 Cumartesi Saat 20.00 de Yemek ve Sohbet. 24 Ağustos 2008 Pazar Günü Saat 12.00 de Yemek ve Mevlüt.

*MUSTAFA SUNA (16.08.2008 16:56:10)

Mustafa SUNA`nın Oğlu (Dallı Mustafa) Fatih ile Ali ALP`in (Hacâ Ali veya Emekli Ali) Kızı Ayşe evleniyorlar: 23 Ağustos 2008 Cumartesi Günü ikindi namazını müteakip; Eskişehir, Esentepe Ulu Camiinde sohbet. 24 ağustos 2008 Pazar Günü, Eskişehir Çevre Yolu üzeri, İlâhiyât Câmii (Eskişehir Özel Sakarya Hastanesi yanı) Salonunda , Saat 13.30 da yemek ve program. (Not: Takı Törenimiz yoktur.)

*MUSTAFA SUNA (20.08.2008 16:22:05)

Orhan BALCI`nın Oğlu Sefa`nın sünnet merasimi var: 29 Ağustos 2008 Cuma Günü sohbet ve kına. 30 Ağustos 2008 Cumartesi Günü Saat 12.00 de Sünnet ve mevlit. Adres: Eskişehir, Sütlüce mahallesi, Kurum Sokak.

*MUSTAFA SUNA (21.08.2008 22:29:58)

Sait MUTLU`nun Oğlu Mehmet ile Osmaneli`li Mustafa GEÇİM`in Kızı Mücelle evleniyorlar: 23 Ağustos 2008 Cumartesi Akşamı kız evinde kına gecesi ve sohbet. Kız Evi: Haceloğlu Mah. Güngören Sokak. Osmaneli/Bilecik.. 24 Ağustos 2008 Pazar Günü Saat 10.00 da Oğlan evinden gelin almaya hareket edilecek. 24 Ağustos Pazar Günü Saat 14.30 da Yemek, mevlüd ve sohbet. Oğlan Evi: Esentepe Mah. Aktaş Sokak/Eskişehir.

*MUSTAFA SUNA (29.08.2008 14:37:23)

Avukat Mehmet Ali AVGIN`ın Oğlu Osman Nezih`in, 30 Ağustos 2008 Cumartesi Günü, Alpagut Beldesi`nde sünnet düğünü var: Saat 10.00 da Eskişehir ASYAD Lokali önünden Alpagut`a otobüs kalkacak. Program: Saat 11.00 de Atlı Sünnet çocuğu gezdirme-Erkek zeybek oyun ekibi gösterisi-Mevlid ve yemek-Düğüne katılan çocuklara dondurma dağıtımı.

*MUSTAFA SUNA

ASYAD Derneğimizin geleneksel iftar yemeği 13 Eylül Cumartesi akşamı dernek lokalinde verildi.

*MUSTAFA SUNA (18.10.2008 18:25:08)

Mehmet MUTLU (Sait Mehmet)`nun Kızı "Naile" ile Ali YAŞAR (Bekir Ali)`ın Oğlu Mehmet evleniyorlar: 18 Ekim Cumartesi Günü, Alpagut Beldesi`nde, Kız evinde; yemek, kına gecesi ve sohbet. 19 Ekim 2008 Pazar Günü Saat 12.00 de yemek. Gelin alıcı Pazar Günü Saat 16.00 da "Alpagut" Beldesinde.

*Mehmet AŞICI (belediyeci) (21.10.2008 09:34:00)

*2008 "Hac" döneminde beldemizden, Fevzi ERTUĞRUL ve ailesi, Yusuf KABAK ve ailesi, Mustafa KABAK ve ailesi ile Rukiye GEZEN Hac’ca gidecek olup, hacı adayları tarafından geleneklerimiz üzere 26 Ekim Pazar günü Beldemizde Hacı Pilavı verilecektir. (HACI PİLAVI ARŞİV FOTOĞRAFLARI)

2008 KURBAN BAYRAMI ARŞİV FOTOĞRAFLARI

*MUSTAFA SUNA (15.12.2008 20:12:16)

BELDEMİZİN EN YAŞLISI ÜNVANINA SAHİP 1906 DOĞUMLU ASIRLIK NİNEMİZ, RAHMETLİ MEHMET ÖZAYDIN"IN (ABDULLA MEHMET) EŞİ GÜLSÜM ÖZAYDIN MÜTEVAZİ EVİNDE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE YAŞAMINI SÜRDÜRÜYOR. AĞIR İŞİTME PROBLEMİ DIŞINDA NİNEMİZİN AKLİ MELEKELERİ YERİNDE. KURTULUŞ SAVAŞI YILLARI DA DAHİL YAŞANAN OLAYLARIN CANLI ŞAHİDİ OLAN GÜLSÜM NİNEMİZE DAHA NİCE SAĞLIKLI YILLAR DİLERİZ.

*MUSTAFA SUNA (15.12.2008 19:56:54)

ALPAGUT MEZARLIĞINDA , YENİ MEZARLIK ALANI DÜZENLEME ÇALIŞMASI(ARŞİV FOTOĞRAFLARI) YAPILIYOR.

*MUSTAFA SUNA (19.12.2008 15:05:31)

YAKIN ZAMANDA VEFAT EDEN ALPAGUT"LULAR:
AHMET ÖZAYDIN (ABDULLA AHMET),
Hüseyin BAYRAK(Bayrak Hüseyin) ,
HATİCE YILMAZ (RAHMETLİ SALEH ALİ DAYININ EŞİ) 
 


FaceBook ta paylaş
BAŞA DÖN